Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-11-03 19:08:06

michal

Modek

196330
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 15

Babia Góra

Witam!

  Mam propozycję wybrania się na Babią Górę w sobotę rano.
 
  Myślałem o zajechaniu wozem na Przełęcz Lipnicką "Krowiarki" i stamtąd napierać (już na nogach oczywiście ) czerwonym szlakiem na babią – w jedną stronę idąc lajtowo to jakieś 2-2,5 godziny.

  Zbieram ekipę do auta, co by taniej wyszło po zrzuceniu się na paliwo , więc do mojego zmieszczą się jeszcze ew. 4 osoby – jak by np. więcej osób miało ochotę na spacerek i ktoś dysponował jeszcze jakimś samochodzikiem, to można by wykminić coś, żeby wejść jednym szlakiem, a zejść innym – było by ciekawiej.

  Pogoda jeszcze jest w miarę i nie będzie zbyt hardkorowo, co nie znaczy żeby iść w klapkach i t-shircie, hihi 

  Jak ktoś ma wolny czas i ochotę, to zapraszam – nie jestem żadnym psycholem, jak by co, ale zawsze taniej będzie i było by do kogo gębę otworzyć przynajmniej

  Dojazd w jedną stronę to ok 75 km  – bryka pali ok. 6,5 l/100km, więc niespełna 10l zjaramy w obie strony i to trzeba by podzielić przez max 5 osób – więc można założyć, że przy pełnym aucie wyjdzie po ok 10 zeciszy.

Piszcie jak by jakieś pytania się nasuwały lub propozycje


Ps. Pogodę można obczaić na www.bgpn.pl


pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokecenter.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.test69.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl